Main Menu
User Menu

Military history website

31. pobřežní dělostřelecká brigáda [1933-1944]

31st Coast Artillery Brigade

31st Coast Artillery Brigade

     
Název:
Name:
31. pobřežní dělostřelecká brigáda
Originální název:
Original Name:
31st Coast Artillery Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1933
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1944
Nástupce:
Successor:
31. protiletadlová dělostřelecká brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1933-DD.MM.RRRR 1. armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?
DD.MM.1937-DD.MM.1941 Filadelfie, ?
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Riverside (20.11.1942), Camp Haan

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.10.1933-01.01.1944 Velitelství a Velitelská batérie
01.10.1933-DD.MM.RRRR 907. pobřežní dělostřelecký pluk
01.10.1933-DD.MM.RRRR 910. pobřežní dělostřelecký pluk
01.10.1933-DD.MM.RRRR 917. pobřežní dělostřelecký pluk
01.10.1933-DD.MM.RRRR First Army Ammunition Train (RAI)
14.10.1936-DD.MM.RRRR 44. pobřežní dělostřelecký pluk
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Súčasť Pravidelnej armády, protiletadlová brigáda

14.10.1936 veliteľstvo brigády reorganizované včlenením TOE Veliteľstva 31. těžké dělostřelecké brigády. V júni 1937 doplnený personál z Organizovaných záloh a inaktivované jednotky Pravidelnej armády

Aktívna: DD.06.1937 (20.11.1942?)-01.01.1944
Zdroje:
Sources:
Clay, Steven E.: US Army Order of Battle 1919–1941 - Volume 2 The Arms: Cavalry, Field Artillery, and Coast Artillery, 1919–41; Combat Studies Institute Press US Army Combined Arms Center Fort Leavenworth


history.army.mil
freepages.rootsweb.com
URL CZ: https://www.valka.cz/31-pobrezni-delostrelecka-brigada-1933-1944-t225229#626561Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/31st-Coast-Artillery-Brigade-t225229#626561Version : 0
MOD