Main Menu
User Menu

Military history website

Branná moc Republiky československé (1930 - 37) - pravidla

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Branná moc Republiky československé


Vstupem do této hodnostní skupiny se v podstatě ničemu nezavazujete.


Ale jak vyplývá z názvu skupiny, její činnost by měla být orientována především na historii Československa, a to nejen v období od 28.10. 1918 do 15.3. 1939, ale až do konce II. světové války, ve které právě příslušníci armády z 1. republiky dokázali světu, že Československo se boje za svoji svobodu nevzdalo podepsáním Mnichovského diktátu, ale že si svoji svobodu dokáže vybojovat.


Právě k tomuto období naší historie budou směřovat i občasné soutěže, vypisované velitelem hodnostní skupiny, ve kterých budete mít možnost získat některé z nejen prvorepublikových pamětních medailí.


Za příspěvky a články o tomto období ze zaměřením nejen na Armádu RČS, ale i na naší historii obecně, můžete obdržet jedno z vyznamenání, jejichž seznam naleznete zde.


Mimo těchto řádů a medailí je možnost získat i některý z řádů udělovaných Velitelem Československé branné moci, které jsou až na jeden určené pouze příslušníkům skupin nesoucí v názvu ČSR/ČR.
URL : https://www.armedconflicts.com/Branna-moc-Republiky-ceskoslovenske-1930-37-pravidla-t46678#182730Version : 0