Československé četnictvo - pravidla

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Československé četnictvo


Vstupem do této hodnostní skupiny se ničemu nezavazujete, ale jak je známo kdo nic nedělá, nejenže nic nezkazí, ale - a to především - nic nezíská.

Četnictvo bylo v 1. republice složkou Československé branné moci. Proto i činnost členů této skupiny by měla být orientovaná na toto období naší historie.

Za články a faktografické příspěvky nejen z období 1. republiky, ale z celé historie české, potažmo československé, máte možnost získat některé z vyznamenání, jejichž přehled najdete zde.
Krom těchto řádů a medailí je možnost získat i některý z řádů udělovaných Velitelem Československé branné moci, které jsou až na jeden určené pouze příslušníkům skupin nesoucí v názvu ČSR/ČR.
URL : https://www.valka.cz/Ceskoslovenske-cetnictvo-pravidla-t46681#182734 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more