Main Menu
User Menu

Military history website

Vláda Milana Hodži

21.07.1937-22.09.1938

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.


21.07.1937-22.09.1938
REZORTMINISTR
předseda vládyMilan Hodža

ministr vnitraJosef Černý
ministr národní obranyFrantišek Machník
ministr zahraničních věcíKamil Krofta
ministr spravedlnostiIvan Dérer
ministr financíEmil Franke (prozatimní správce, do 02.10.1937)
ministr financíJosef Kalfus
ministr průmyslu, obchodu a živnostíJ. V. Najman (do 04.12.1937)
ministr průmyslu, obchodu a živnostíRudolf Mlčoch
ministr železniceRudolf Běchyně
ministr pošt a telegrafůAlois Tučný
ministr veřejných pracíJan Dostálek
ministr zemědělstvíJosef Zadina
ministr sociální péčeJaromír Nečas
ministr školství a národní osvětyEmil Franke
ministr veřejného zdravotnictví a tělesné výchovyLudwig Czech (do 11.04.1938)
ministr veřejného zdravotnictví a tělesné výchovyIvan Dérer (prozatimní správce, do 10.05.1938)
ministr veřejného zdravotnictví a tělesné výchovyFrantišek Ježek (od 10.05.1938)
ministr pro sjednocení zákonů a organizace správyJan Šrámek
ministr propagandyHugo Vavrečka
ministr bez portfejeFranz Spina (do 23.03.1938)
ministr bez portfejeErwin Zajicek (do 24.03.1938)
ministr bez portfejeFrantišek Ježek (od 19.03.1938 do 10.05.1938)
URL : https://www.valka.cz/Vlada-Milana-Hodzi-t235649#651470Version : 0
MOD