Main Menu
User Menu

Military history website

31. dělostřelecká brigáda [1958-1972]

31st Artillery Brigade

31st Artillery Brigade

     
Název:
Name:
31. dělostřelecká brigáda
Originální název:
Original Name:
31st Artillery Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.03.1958
Předchůdce:
Predecessor:
31. protiletadlová dělostřelecká brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
15.03.1972
Nástupce:
Successor:
31. dělostřelecká brigáda protivzdušné obrany
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-26.07.1960 Tacoma, McChord Air Force Base
15.12.1961-DD.MM.RRRR Lockport, Lockport Air Force Station

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

20.03.1958-15.03.1972 Velitelství a Velitelská batérie
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Súčasť Pravidelnej armády, protilietadlový zväzok

Aktivní:
- 20.03.1958-26.07.1960 (inaktivovaná)
- 15.12.1961-15.03.1972 (reorganizovaná)

Zdroje:
Sources:
history.army.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/31-delostrelecka-brigada-1958-1972-t225239#626593Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/31st-Artillery-Brigade-t225239#626593Version : 0
MOD