Main Menu
User Menu

Military history website

31. protiletadlová dělostřelecká brigáda [1944-1958]

31st Antiaircraft Artillery Brigade

31st Antiaircraft Artillery Brigade

     
Název:
Name:
31. protiletadlová dělostřelecká brigáda
Originální název:
Original Name:
31st Antiaircraft Artillery Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1944
Předchůdce:
Predecessor:
31. pobřežní dělostřelecká brigáda
Datum zániku:
Disbanded:
20.03.1958
Nástupce:
Successor:
31. dělostřelecká brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?
DD.MM.RRRR-30.06.1946 ?, ? /
30.11.1948-DD.MM.RRRR El Paso, Fort Bliss

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

01.01.1944-20.03.1958 Velitelství a Velitelská batérie
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Aktivní:
- 01.01.1944-30.06.1946 (inaktivovaná)
- 30.11.1948-20.03.1958 (reorganizovaná)
Zdroje:
Sources:
history.army.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/31-protiletadlova-delostrelecka-brigada-1944-1958-t225236#626579Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/31st-Antiaircraft-Artillery-Brigade-t225236#626579Version : 0
MOD