Main Menu
User Menu

Military history website

32. pobřežní dělostřelecká brigáda [1927-1943]

32nd Coast Artillery Brigade

32nd Coast Artillery Brigade

     
Název:
Name:
32. pobřežní dělostřelecká brigáda
Originální název:
Original Name:
32nd Coast Artillery Brigade
Datum vzniku:
Raised/Formed:
18.10.1927
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
28.05.1943
Nástupce:
Successor:
32. protiletadlová dělostřelecká brigáda
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
20.11.1942-28.05.1943 El Paso, Fort Bliss

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

18.10.1927-28.05.1943 Velitelství a Velitelská baterie
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Reorganizovaná 14.10.1936
Aktívna od 20.11.1942

Súčasť Pravidelnej armády
Zdroje:
Sources:
history.army.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/32-pobrezni-delostrelecka-brigada-1927-1943-t224877#625490Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/32nd-Coast-Artillery-Brigade-t224877#625490Version : 0
MOD