Main Menu
User Menu

Military history website

Oddělení bojové přípravy [1976-1990]

Combat Training Department of the State Air Defense Command

     
Název:
Name:
Oddělení bojové přípravy
Originální název:
Original Name:
Oddělení bojové přípravy Velitelství protivzdušné obrany státu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1976
Předchůdce:
Predecessor:
Oddělení bojové přípravy 7. armády protivzdušné obrany státu
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1990
Nástupce:
Successor:
Oddělení bojové přípravy Správa letectva Velitelství letectva a protivzdušné obrany státu
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.1976-01.05.1990 Velitelství protivzdušné obrany státu
Dislokace:
Deployed:
01.01.1976-01.05.1981 Praha, kasárny /
01.05.1981-01.05.1990 Stará Boleslav, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.1976-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1976-01.05.1990 Skupina bojové přípravy stíhacího letectva

Ručně vyplněné položky:
01.01.1976-01.05.1990
01.01.1976-01.05.1990 ?
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
URL : https://www.valka.cz/Oddeleni-bojove-pripravy-1976-1990-t239221#661245Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

I. Skupina bojové přípravy stíhacího letectva:
01.01.1976-01.05.1990
1. náčelník skupiny
01.01.1976-
DD.MM.1980-RR.MM.1982 Breburda, Jaroslav (podplukovník) Ing.
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR

2. Inspektor techniky pilotáže
01.01.1976-
24.08.1976-28.03.1990 Nohel, Vítězslav (podplukovník) Ing.
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Kadlec, Miroslav (podplukovník) Ing


3. Inspektor vzdušné střelby
01.01.1976-
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR Suchý, Stanislav (podplukovník) Ing.
DD.DD.RRRR-DD.MM.RRRR Kocour, Jan (podplukovník) Ing.
DD.MM.1989-01.05.1990 Cigánek, Antonín (podplukovník) Ing.
3.a) Starší důstojník:

II. Starší letovod stíhacího letectva
01.01.1976-
URL : https://www.valka.cz/Oddeleni-bojove-pripravy-1976-1990-t239221#661349Version : 0