Diskriminácia?

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Žiadam administrátora tochto fóra aby jasne definoval nástupnícke štáty československa, ktoré nie je len Česká republika ale aj Slovenská republika, a aby jasne definoval ktoré veci sa týkajú Československa na jednej strane a Českej republiky a Slovenskej republiky na druhej strane.


Ak niekto nerozumie tak v tejto časti fóra to vyzerá tak ako keby Československo bol len nástupnickým štátom Česká republika a slovenská nie, preto by bolo nanajvýš vhodné aby sa oddelil názov Československo/Česká republika a samostatné fórum Slovenská republika a nahradilo by sa to samostatným fórom Československo rovnako ako Slovenská republika a Česká republika. Aby aj nezainteresovaný nemal s toho gúláš.


A pokiaľ možno aj na iných častiach fóra, ktorých sa to týka.


Vopred Ďakujem ! ! !
URL : https://www.valka.cz/Diskriminacia-t66108#234169 Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Aby som pravdu povedal tak nechápem kam tento príspevok mieri...Okrem toho že nemá nič spoločné s faktografiou, tak je aj nesprávne postavený.... Slovensko nie je v žiadnom prípade diskriminované - ak si pozrieš vo väčšine fóra existuje Slovensko ako samostatná sekcia.... Nad diskrimináciou by mali plakať skôr bratia češi, ktorí samostatné sekcie nemajú....


Mal by si lepšie hľadať... Sú tu aj spoločné sekcie Československo/Česká republika/Slovenská republika (tak to bolo pôvodne)... Ale administrátor nám vyšiel v ústrety a na našu žiadosť vytvoril v niektorých subfórach samostatné sekcie pre Slovenskú republiku....


Ak by si fakt študoval pozorne, tak zistíš že v vo väčšine sekciíČeskoslovensko/Česká republika sa jednotlivé príspevky rozlišujú prefixom štátu - CZK pre Československo a CZE pre ČR....
URL : https://www.valka.cz/Diskriminacia-t66108#234170 Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Citace - papo :

Diskriminácia?
.
.
.
Aby aj nezainteresovaný nemal s toho gúláš.Hmm, táto štruktúra sekcií pre jednotlivé štáty tu funguje už dosť dlho a zatial sa nikto neozval, že by v tom mal guláš...
A prisilné slová o diskriminácii by som si vôbec nedovolil na tomto fóre použiť.
URL : https://www.valka.cz/Diskriminacia-t66108#234175 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more