Main Menu
User Menu

Military history website

Domobranecký prapor č. 44 [1919-1919]

     
Název:
Name:
Domobranecký prapor č. 44
Originální název:
Original Name:
-
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.02.1919
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
DD.08.1919
Nástupce:
Successor:
Pluk italských legií č. 33.
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.02.1919-11.08.1919 Velitelství československé domobrany v Itálii
Dislokace:
Deployed:
15.02.1919-03.04.1919 Busto Arsizio /
03.04.1919-11.08.1919 Induno Olona /
DD.08.1919-DD.08.1919 Zvolen /

Velitel:
Commander:
15.02.1919-DD.08.1919 Kahovec, Augustín (rytmistr domobrany)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

15.02.1919-DD.08.1919 1. rota
15.02.1919-DD.08.1919 2. rota
15.02.1919-DD.08.1919 3. rota
15.02.1919-DD.08.1919 4. rota
Poznámka:
Note:
Po 15. srpnu 1919 by prapor sloučen s 33. plukem italských legií.
Zdroje:
Sources:
Solpera, J.: Československá Druhá armáda II. České Budějovice 2014. ISBN 978-80-87311-37-0
URL : https://www.valka.cz/Domobranecky-prapor-c-44-1919-1919-t240838#666371Version : 0