Encyklopedie moderní historie - M. Pečenka, P. Luňák a kol.

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Téměř 2 000 hesel a tabulek zachycuje hlavní momenty světových dějin v letech 1789–1999: války, bitvy, revoluce, krize, povstání, ale i smlouvy, pakty, míry, dohody, politické strany a další pojmy. Speciální pozornost je věnována teritoriu východní Evropy. Slovníček-rejstřík na konci knihy zachycuje základní informace o více než 2 000 osobnostech. Toto vydání je doplněno o soubor 20 názorných map.


3. vyd., brož., 656 stran, 20 map, 390,- Kč
URL : https://www.valka.cz/Encyklopedie-moderni-historie-M-Pecenka-P-Lunak-a-kol-t6040#14096 Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Super knížka, byla mi dobrým pomocníkem při státnicích. Řada hesel obsahuje mnohdy nadsandartní vysvětlení, která jsou obsáhlejší než např. ve specializované Kohnově Encyklopedii válek.
URL : https://www.valka.cz/Encyklopedie-moderni-historie-M-Pecenka-P-Lunak-a-kol-t6040#71694 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more