Main Menu
User Menu
Reklama

Military history website

Jak sem psát ?

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Je to snadné. Najděte si jednotku, pokud zde již byla založena, a přihoďte jakékoliv údaje, které se jí týkají. Začínáme vždy seznamem velitelů, stručnou historií jednotky, popis bojových akcí. K tomu složení v daném období (zde zdůrazňuju to období, složení jednotek se v čase samožrejmě mění). A nakonec jakékoliv další informace, které máte, fotky, atd. Až se sesbírá dostatek informací, vytvoří se z toho článek, který bude přímo na www.valka.cz dostupný i všem ostatním.
Pokud jednotka založena nebyla, vytvořte ji pomocí tlačítka "nové téma", a do předmětu dejte název jednotky v původním jazyce, případně v českém překladu. Hodnosti uvádíme vždy !!! původní!!!, ne jejich české "ekvivalenty".
Pokud máte fotografie, u kterých si nejste jisti, zdali je můžete použít, přidejte odkaz na tento zdroj do komentáře obrázku.


A na závěr, aby toto celé mělo smysl, prosím používejte jen důvěryhodné zdroje a nepište sem informace smyšlené či nepotvrzené, neodhadujte datumy, u kterých si nejste jisti. Cílem tohoto všeho je shromáždit a postupně dohledat co nejrelevantnější informace a vytvořit si tak obrázek o jednotkách historie i současnosti !
URL : https://www.valka.cz/Jak-sem-psat-t231#965Version : 0
MOD
Reklama