KDO BYL KDO-slavní vojevůdci - O. Frankenberger, J. Fiedler

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Publikace představuje v 550 medailóncích slavné válečníky a vojevůdce od starověku po 20. století. Kromě osobností evropské historie zachycuje slovník i proslulé válečníky Orientu, conguistadory aj. Text doprovází na 130 portrétních ilustrací, dobová barevná příloha s uniformami druhů vojsk evropských velmocí na sklonku 19. století a stručná tabulka válečných konfliktů.
1. vyd., váz., 333 stran, 130 obr., barevná příloha, 250,- Kč
URL : https://www.valka.cz/KDO-BYL-KDO-slavni-vojevudci-O-Frankenberger-J-Fiedler-t6034#14090 Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Jako základní přehled je to solidní kniha, jinak obsahuje pár seků a medailonů lidí, kteří si zde ani být nezaslouží a naopak někteří zde chybějí. Ale to je úděl většiny encyklopedií. Jak budu mít čas, kuknu se na recenzi v Historii a vojenství.
URL : https://www.valka.cz/KDO-BYL-KDO-slavni-vojevudci-O-Frankenberger-J-Fiedler-t6034#15217 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more