Main Menu
User Menu

Military history website

Měcholupy

tvrz přestavěná na zámek

     
Název:
Name:
Měcholupy
Další názvy:
Other Names:
Starý zámek Měcholupy
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno příležitostně
Obec:
Municipality:
Měcholupy
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°26'30.35"N 13°22'23.77"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.hrady.cz/zamek-mecholupy-stary-zamek
URL : https://www.armedconflicts.com/tvrz-prestavena-na-zamek-t230924#640862Version : 0