Main Menu
User Menu

Military history website

Sekce obranného plánovaní a manažmentu zdrojů [2006-2013]

Section of Defence Planning and Source Management / Sekcia obranného plánovania a manažmentu zdrojov

     
Název:
Name:
Sekce obranného plánovaní a manažmentu zdrojů
Originální název:
Original Name:
Sekcia obranného plánovania a manažmentu zdrojov
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.2016
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.2013
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.2016-01.03.2013 Ministerstvo obrany Slovenské republiky
Dislokace:
Deployed:
01.01.2006-28.02.2013 Bratislava, Kutuzovovy kasárna
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.2006-15.01.2006 , ( )
16.01.2006-28.02.2006 Lettrich, Juraj - poverený ( )
01.06..200--0..0..200 Lettrich, Juraj ( )
05.09.2006-30.09.2006 ?, ? ( )
01.10.2006-29.02.2008 Ďurkovič, Michal ( )
04.03.2008-31.10.2008 Szabo, Stanislav ( )
01.11.2008-30.11.2008 ?, ? ( )
01.12.2008-DD.MM.RRRR Mikuška, Ľudovít ( )
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR , ( )
DD.MM.RRRR-28.02.2013 Máčovský, Ivan ( )
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ročenky MO SR 2006-2013
URL : https://www.valka.cz/Sekce-obranneho-planovani-a-manazmentu-zdroju-2006-2013-t188122#546645Version : 0
MOD