Skončeno a podepsáno, Zdeněk Roučka

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Skončeno a podepsáno
Zdeněk Roučka
Rok vydání: 2003
Rozměr: 240 x 318 mm
Jazyk: česky
Nakladatelství: » ZR a T
ISBN: 80-238-9597-4
EAN: 9788023895971


Fotografická kniha je dokumentem o konci druhé světové války v Praze. Uvidíte zde 500 originálních fotografií s informativními popisky. V textu se dozvíte o květnu 1945, útocích Waffen SS, politických rozporech, podpisu německé kapitulace, příjezdu Rudé armády a o dalších důležitých faktech a souvislostech druhé světové války. Fotky jsou mnohdy extrémně naturalistické - řádění SS a podle mě je jen dobře že se jim autor nevyhnul. Knihu lze jedině doporučit.
URL : https://www.valka.cz/Skonceno-a-podepsano-Zdenek-Roucka-t65736#233344 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more