Main Menu
User Menu

Military history website

Ueda, Hisataró

Hisataro Ueda

上田久太郎

     
Příjmení:
Surname:
Ueda
Jméno:
Given Name:
Hisataró
Jméno v originále:
Original Name:
上田久太郎 / うえだ・ひさたろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
11.03.1894 ?, prefektura Išikawa /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
14.02.1955 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník sekcie výzbroje 38. divízie
náčelník sekcie výzbroje Indočínskej posádkovej armády
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
https://generals.dk/general/Ueda/Kyutaro/Japan.html
URL : https://www.armedconflicts.com/Hisataro-Ueda-t172831#513689Version : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Ueda
Jméno:
Given Name:
Hisataró
Jméno v originále:
Original Name:
上田久太郎 / うえだ・ひさたろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-26.05.1913 Vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.12.1913 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1939 plukovník
10.06.1945 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:

01.08.1939-28.06.1941 náčelník sekcie výzbrojného materiálu Harbin
28.06.1941-07.01.1944 náčelník zásobovacej sekcie výzbrojným materálom, Tokyjská obranná armáda
07.01.1944-20.12.1944 náčelník sekcie výzbrojného materiálu Indočínskej posádkovej armády
20.12.1944-02.09.1945 náčelník sekcie výzbrojného materiálu 38. divízie
Vyznamenání:
Awards:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
sakurataro.org;
https://generals.dk/general/Ueda/Kyutaro/Japan.html
URL : https://www.armedconflicts.com/Hisataro-Ueda-t172831#513691Version : 0
MOD