Waffen SS - Gordon Williamson a Stephen Andrew (ilustrace

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Waffen SS
Firma Computer press vydala další ze své řady "Ospreyů" tedy překladů známé (a výborné) anglické firmy. Tentokrát do jedné knihy s pevnými deskami sloučila 4 původní brožovaná anglická vydání (jde o ospreye Men at Arms 401, 404, 415 a 420) mapující vznik a vývoj všech divizí Waffen SS. Čtenář zde dostane v jedné knize solidní soubor informací, podaný bez nesmyslných a emotivních pohledů (těch je bohužel v jiných publikací mnoho z obou stran) myslím že cena cca 380,-Kč je více než přiměřená. kniha obsahuje samozřejmě původní ilustrace a určitě je přínosem pro všechny vážné zájemce o toto téma (nadšenci pro "nejlepší vojáky" budou možná zklamáni Smile ). Osobně ji mohu doporučit a samozřejmě i držet palce nakladateli ve vydávání podobných publikací.
Pro úplnost kód je ISBN978-80-251-1804-7
URL : https://www.valka.cz/Waffen-SS-Gordon-Williamson-a-Stephen-Andrew-ilustrace-t66984#236949 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more