1 Pułk Szwoleżerów Józefa Piłsudskiego - crew:Warszawa - Mazowiecka Brygada Kawalerii (Mazowiecka cavalry brigade).
2 Pułk Szwoleżerów Rokitniańskich - Stargard - Pomorska BK
3 Pułk Szwoleżerów Mazowieckich - Suwałki - Suwalska BK
1 Pułk Ułanów Krechowieckich im.Płk.Bolesław Mościckiego - Augustow - Suwalska BK
2 Pułk Ułanów Grochowskich im.Gen.Józefa Dwernickiego - Suwałki - Suwalska BK
3 Pułk Ułanów Śląskich - Tarnowskie Góry - Krakowska BK
4. Pułk Ułanów Zaniemeńskich - Wilno - Wileńska BK
5 Pułk Ułanów Zasławskich - Ostrołęka - Podlaska BK
6 Pułk Ułanów Kaniowskich - Stanisławów - Podlaska BK
7 Pułk Ułanów Lubelskich im.Gen.Of Sosnkowskiego - Mińsk Mazowiecki - Mazowiecka BK
8 Pułk Ułanów księcia .Józefa Poniatowskiego - Kraków - Krakowska BK
9 Pułk Ułanów Małopolskich - Trembowla - Podolska BK
10 Pułk Ułanów Litewskich - Białystok - Podlaska BK
11 Pułk Ułanów Legionowych im.Marszałka Rydza-Śmigłego - Ciechanów - Mazowiecka BK
12 Pułk Ułanów Podolskich - Białokrynica - Wołyńska BK
13 Pułk Ułanów Wileńskich - Nowa Wilejka - Wileńska BK
14 Pułk Ułanów Jazłowieckich - Lwów - Podolska BK
15 Pułk Ułanów Poznańskich - Poznań - Wielkopolska BK
16 Pułk Ułanów Wielkopolskichm.Gen.Dyw.Gustawa Orlicz-Dreszera - Bydgoszcz - Pomorska BK
17 Pułk Ułanów Wielkopolskich im.Króla Bolesław Chrobrego - Leszno - Wielkopolska BK
18 Pułk Ułanów Pomorskich - Grudziądz - Pomorska BK
19 Pułl Ułanów Wołyńskich im.Gen.Edmund Różyckiego - Ostróg - Wołyńska BK
20 Pułk Ułanów im.Króla Jana III Sobieskiego - Rzeszów - Kresowa BK
21 Pułk Ułanów Nadwiślańskich - slezské rudoltice - Wołyńska BK
22 Pułk Ułanów Podkarpackich - Brody - Kresowa BK
23 Pułk Ułanów Grodzieńskich - Postawy - Wileńska BK
24 Pułk Ułanów im.Hetman Ul Koronnego Stanisława Zółkiewskiego ( zmotoryzowany) - Kraśnik - 10 BK zmotoryzowanej
25 Pułk Ułanów Wielkopolskich - Prużan - Nowogródzka BK
26 Pułk Ułanów Wielkopolskich im.Hetman Ul Litewskiego, Jan Karol Chodkiewicza - Baranowicze - Nowogródzka BK
27 Pułk Ułanów im.Króla Stefan Batorego - Nieśwież - Nowogródzka BK
1 Pułk Strzelców Konnych (zmotoryzowany) - Garwolin - Warszawska Brygada Pancerno-Motorowa
2 Pułk Strzelców Konnych - Hrubieszów - Wołyńska BK
3 Pułk Strzelców Konnych im.Hetman Polnego Koronnego Stefan Czarneckiego - Wołkowysk - Suwalska BK
4 Pułk Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej - płock pipeline - Nowogródzka BK
5 Pułk Strzelców Konnych - in tarnów - Krakowska BK
6 Pułk Strzelców Konnych im.Hetman Ul Koronnego Stanisława Zółkiewskiego - Zółkiew - Kresowa BK
7 Pułk Strzelców Konnych Wielkopolskich - Biedrusk - Wielkopolska BK
8 Pułk Strzelców Konnych - in chełm - Pomorska BK
9 Pułk Strzelców Konnych im.Gen.Of Pułaskiego - Grajewo - Podlaska BK
10 Pułk Strzelców Konnych (zmotoryzowany) - Łańcut - 10 BK zmotoryzowanej
1 Pułk Kawalerii Korpusu Ochrony Pogranicza - a separate regiment in a state of Armii "Łódź".