This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.
Držitelia Rytierskeho kríža a vyšších stupňov Rytierskeho kríža z radov príslušníkov Luftwaffe
S (priezvisko, meno, hodnosť v čase udelenia, jednotka v čase udelenia, dátum udelenia) Rytiersky kríž Sachs, Günther, Generalmajor, 18.Flak-Division, 24.1.1945
Sachsenberg, Heinz, Fahnenjunker - Feldwebel, 6./JG 52, 9.6.1944
Salamon, Walter, Oberstleutnant, Flak-Sturm-Abt.802, 18.11.1944
Sander, Walter, Leutnant d.Res., 1./Fallsch.Pi.Btl.5, 28.2.1945
Sandrock, Hans, Major, III./Fallsch.Pz.Rgt."HG", 18.10.1944
Sartor, Bernhard, Oberleutnant, Stab / KG 51, 20.7.1944
Sassen, Bruno, Feldwebel, 10./Fallsch.J.Rgt.3, 22.2.1942
Sattig, Carl, Hauptmann, 6./JG 54, 19.9.1942
Sattler, Georg, Leutnant, 1.(K) / LG1, 5.2.1944
Sattler, Hans-Carl, Oberleutnant, 8./Stuka-Geschw.77, 16.2.1942
Sauer, Hans, Leutnant, 4.(K) / LG 1, 5.7.1941
Prinz von Sayn-Wittgenstein, Heinrich , Hauptmann, 9./NJG 2, 2.10.1942
Schaarschmidt, Herbert, Unteroffizier, III./Flak-Rgt.40, 9.2.1945
Schacht, Gerhard, Leutnant, Fallsch.J.Sturmabt."Koch", 12.5.1940
Schack, Günther , Leutnant, 9./JG 51, 29.10.1943
Schächter, Martin, Leutnant, Fallsch.J.Sturmabt."Koch", 12.5.1940
Schäfer, Eberhard, Leutnant, III./KG 4, 20.4.1944
Schaefer, Elmar, Oberleutnant, 1./Stuka-Geschw.1, 8.5.1940
Schäfer, Friedrich, Oberleutnant, 4./KG 200, 24.10.1944
Schäfer, Hans-Joachim, Major, I./Flak-Rgt.54, 10.10.1944
Schäfer, Heinrich, Oberfeldwebel, 4./Jäger-Rgt."HG", 8.8.1944
Schäfer, Karl, Oberfeldwebel, 14.(Eis) / KG 55, 16.4.1945
Schairer, Hartmut, Oberleutnant, 7./Stuka-Geschw.1, 30.8.1941
Schalanda, Johann, Oberleutnant, 8./Stuka-Geschw.1, 3.4.1943
Schalk, Johann, Oberstleutnant, III./ZG 26, 5.9.1940
Schall, Franz, Leutnant, I./JG 52, 10.10.1944
Schalles, Walter, Oberfeldwebel, 9./KG 27, 12.4.1942
Scheel, Günther, Leutnant, 3./JG 54, 5.12.1943
Scheffel, Rudolf, Leutnant, 1./ZG 1, 29.10.1942
Scheibe, Gerhard, Oberfeldwebel, I./NJG 1, 10.12.1943
Scheid, Johannes, Oberfeldwebel, 11./Gren.Rgt.1 "HG", 21.6.1943
Scheidig, Albert, Leutnant, 1.(F) / Aufkl.Gr.122, 16.4.1942
Schellmann, Wolfgang , Major, JG 2, 18.9.1940
Schellong, Hans, Oberleutnant, 3./KG 4, 8.8.1944
Schenck, Wolfgang, Oberleutnant, 1./SKG 210, 14.8.1941
Schentke, Georg, Oberfeldwebel, 9./JG3, 4.9.1941
Scherfling, KArl-Heinz, Oberfeldwebel, 12./NJG 1, 8.4.1944
Schibau, Hans-Joachim, Oberleutnant, 8./Flak-Rgt.36, 4.11.1941
Schierholz, Hans-Georg, Oberfeldwebel, I./NJG 3, 29.10.1944
Schieß, Franz, Oberfeldwebel, 8./JG 53, 21.6.1943
Schiller, Horst, Major, I./Stuka-Geschw.3, 9.6.1944
Schilling, Wilhelm, Oberfeldwebel, 9./JG 54, 10.10.1942
Schimpf, Dipl.-Ing.Richard, Generalleutnant, 3.Fallsch.J.Div., 6.10.1944
Schirmer, Gerhart, Hauptmann, II./Fallsch.J.Rgt.2, 14.6.1941
Schirner, Lothar, Gefreiter, 19./Flak-Rgt."HG", 19.2.1945
Schleef, Hans, Feldwebel, 7./JG 3, 9.5.1942
Schleinhege, Hermann, Leutnant, 8./JG 54, 28.1.1945
Schlemm, Alfred , General der Fallschirmjäger, I.Fallsch.-Korps, 11.6.1944
Schlichting, Joachim, Hauptmann, III./JG 27, 14.12.1940
Schliermann, Hermann, Oberfeldwebel, 5./Transport-Geschw.4, 31.10.1944
Schlosser, Heinrich, Oberleutnant d.Res., 2./KG 40, 18.9.1941
Schlund, Franz, Oberfeldwebel, 4.(K) / LG 1, 30.8.1941
Schmalz, Alfons, Leutnant, 8./Stuka-Geschw.2, 5.4.1942
Schmetz, Heinrich, Hauptmann, III./KG 100, 29.10.1944
Schmidt, Fritz-Wilhelm, Hauptmann, II./Fallsch.Pz.Gren.Rgt.2, 6.10.1944
Schmid, Günther, Leutnant, 5./stuka-Geschw.2, 23.12.1942
Schmid, Johann, Hauptmann, 8./JG 26, 21.8.1941
Schmid, Joseph, Generalmajor, Pz.Div."HG", 21.5.1943
Schmid, Karl, Leutnant, 14.(Eis) / KG 27, 19.8.1943
Schmidt, August, General der Flakartillerie, Luftgau VI, 13.2.1945
Schmidt, Dietrich, Oberleutnant, 8./NJG 1, 27.7.1944
Schmidt, Erich, Leutnant, III./JG 53, 23.7.1941
Schmidt, Franz, Oberleutnant, III./KG55, 19.8.1943
Schmidt, Heinz, Leutnant, 6./JG52, 23.8.1942
Schmidt, Herbert, Oberleutnant, 1./Fallsch.J.Rgt.1, 24.5.1940
Schmidt, Herbert, Leutnant, I./schlacht-Geschw.3, 9.6.1944
Schmidt, Leonhard, Hauptmann, II./Fallsch.J.Rgt.4, 30.4.1945
Schmidt, Otto, Hauptmann, 7./stuka-Geschw.77, 3.9.1942
Schmidt, Paul, Leutnant, Nahaufkl.Gr.15, 3.9.1943
Schmidt, Rudolf, Feldwebel, 5./JG 77, 30.8.1941
Schmidt, Rudolf, Hauptmann, 5./KG 76, 2.10.1942
Schmidt, Rudolf, Hauptmann, II./KG26, 28.3.1945
Schmidt, Werner, Major, Fallsch.-MG-Btl.1, 5.4.1944
Schmidt, Werner, Hauptmann, 9./KG 55, 19.8.1944
Schmidt, Winfrid, Oberleutnant, 8./JG 3, 18.9.1941
Schmidtberg, Klaus, Fahnenjunker - Oberfeldwebel, 1.(F) / Nacht-Aufkl.Staffel, 6.10.1944
Schmidtmann, Fritz, Hauptmann, 4./KG 55, 29.2.1944
Schmitt, Erich, Oberfeldwebel, 2.(F) / Aufkl.Gr.11, 19.9.1942
Schmitt, Norbert, Oberleutnant, 3./schlacht-Geschw.10, 28.2.1945
Schmitt, Stephan, Oberleutnant, 5./schlacht-Geschw.77, 29.10.1944
Schmitter, Wilhelm, Oberleutnant, II./KG 2, 19.9.1942
Schmitz, Günther, Fahnenjunker - Oberfeldwebel, 10./Transport-Geschw.2, 20.4.1944
Schmitz, Wilfried, Oberleutnant, I./KG 4, 21.8.1942
Schnatz, Helmut, Oberleutnant, 3./Flak-Rgt.25, 17.10.1942
Schnaufer, Heinz-Wolfgang , Oberleutnant, 12./NJG 1, 31.12.1943
Schneeweis, Wolfgang, Oberleutnant, Luftkommando 6, 15.11.1943
Schneider, Herbert, Wachtmeister, 6./Flak-Rgt.49, 5.2.1944
Schnell, Karl-Heinz, Oberleutnant, 9./JG 51, 1.8.1941
Schnell, Siegfried , Leutnant, II./JG 2, 9.11.1940
Schnörrer, Karl, Leutnant d.Res., 11./JG7, 22.3.1945
Schob, Herbert, Oberleutnant, II./ZG 76, 9.6.1944
Schöbitz, Ernst, Oberleutnant, 11.(H) / Aufkl.Gr.12, 5.9.1944
Schoefbeck, Hans, Oberfeldwebel, 1./KG z.b.V.9, 14.3.1943
Schölß, Josef, Hauptmann, 3./KG 51, 25.5.1943
Graf von Schönborn - Wiesentheid, Clemens, Major, Stuka-Geschw.77, 21.7.1940
Schoenert, Rudolf, Oberleutnant d.Res., 4./NJG 2, 25.7.1942
Schönfelder, Helmut, Oberfeldwebel, Stabsst./ JG51, 31.3.1945
Schöpfel, Gerhard, Hauptmann, III./JG 26, 11.9.1940
Scholz, Siegfried, Hauptmann, 1./KG 100, 24.3.1943
Schomann, Karl-Heinz, Major, I.(K) / LG 1, 29.10.1943
Schoßleitner, Reinhard, Leutnant, 8./KG 6, 5.2.1944
Schrader, Dr.jur.Oskar, Oberstleutnant, Flak-Rgt.104, 8.9.1942
Schramm, Herbert, Leutnant, III./JG 53, 6.8.1941
Schreiber, Kurt, Hauptmann, II./GR 1 "HG", 21.6.1943
Schrepfer, Karl, Oberleutnant, 6./Stuka-Geschw.1, 19.6.1942
Schroer, Werner , Leutnant, 8./JG 27, 20.10.1942
Schröter, Fritz, Oberleutnant, 10./JG 2, 24.9.1942
Schubert, Gustav, Oberfeldwebel, 8./Stuka-Geschw.1, 22.5.1943
Schuck, Walter , Oberfeldwebel, 7./JG 5, 8.4.1944
Schübel, Helmut, Oberleutnant, 10.(Pz)/Schalcht- Geschw.2, 18.11.1944
Schürmeyer, Fritz, Oberleutnant, 3.(F) / Aufkl.Gr.des OBdL, 1.10.1940
Schuett, Christian, Oberfeldwebel, 1./schlacht-Geschw.77, 18.11.1944
Schütze, Rudolf, Leutnant, Wetterek.Staffel 5, 14.3.1943
Schuhmacher, Leo, Leutnant, Jagdverband 44, 1.3.1945
Graf von der Schulenburg, Wolf-Werner, Major, I./Fallsch.J.Rgt.1, 20.6.1943
Schulte, Ernst, Obergefreiter, 1./Flak-Rgt.14, 23.6.1942
Schulte, Franz, Feldwebel, 6./JG 77, 24.9.1942
Schulte, Helmuth, Hauptmann, II./NJG 6, 17.4.1945
Schultz, Otto, Oberfeldwebel, 4./JG 51, 14.3.1943
Schultz, Willi, Feldwebel, 6./KG 30, 19.6.1940
Schulz, Bruno-Richard, Oberfeldwebel, 4./Schlacht-Geschw.77, 29.10.1944
Schulz, Hans-Otto, Oberleutnant, 4./le.Flak-Abt.753, 9.1.1945
Schulz, Karl-Heinrich, Generalmajor, Gen.Stab Luftflotte 4, 9.6.1944
Schulz, Karl-Lothar, Hauptmann, III./Fallsch.J.Rgt.1, 24.5.1940
Schulz, Ludwig, Major, I./KG 76, 16.8.1940
Schulz, Otto, Oberfeldwebel, II./JG 27, 22.2.1942
Schulze, Franz-Joseph, Oberleutnant, 3./Flak-Sturm-Rgt.241, 30.11.1944
Schulze, Dr.Wolfgang, Oberleutnant, 1.(H) / Aufkl.Gr.5, 17.3.1945
Schulze-Dickow, Fritz, Oberleutnant, 8./ZG 26, 7.3.1942
Schumacher, Carl-August, Oberstleutnant, JG 1, 21.7.1940
Schumacher, Heinz, Hauptmann, 10./JG 2, 18.3.1943
Schuster, Erich, Feldwebel, 3./Fallsch.J.Sturm-Rgt., 21.8.1941
Schwabach, Theo, Oberleutnant, I./Flak-Rgt.33, 30.6.1941
Schwärzel, Günther, Hauptmann, 9./Stuka-Geschw.2, 22.6.1941
Schwaiger, Franz, Unteroffizier, 6./JG 3, 29.10.1942
Schwaneberg, Edgar, Hauptmann, 2./Transport-Geschw.3, 26.3.1944
Schwartzkopff, Günter, Oberst, Stuka-Geschw.77, 24.11.1940
Schwarzmann, Alfred, Oberleutnant, 8./Fallsch.J.Rgt.1, 24.5.1940
Schwegler, Matthias, Oberleutnant, I./KG 51, 18.12.1941
Schweikhardt, Heinrich, Oberleutnant, 8./KG 76, 4.2.1942
Schweiger, Franz, Oberleutnant, 8./Flak-Rgt.25, 14.2.1942
Schweim, Heinz-Nergert, Major i.G., Fallsch.Pz.Gren.Div.2 "HG", 28.2.1945
Schweizer, Ignatz, Feldwebel, 8./Schlacht-Geschw.10, 30.9.1944
von Schwerin, Albert, Leutnant d.Res., I./KG 26, 31.7.1940
Schwermann, Paul, Hauptmann, Heeres-Flak-Abt.315, 11.3.1945
Schwirblat, Hans, Leutnant, 1./schlacht-Geschw.2, 20.7.1944
Seeger, Günther, Leutnant, 7./JG 53, 26.3.1944
Seelmann, Georg, Leutnant, 11./JG 51, 6.10.1941
Sehringer, Hans, Oberleutnant, 2.(F) / Aufkl.Gr.123, 9.12.1942
Seib, Robert, Oberleutnant, 6./KG 55, 9.10.1943
Seidemann, Hans, Oberst i.G., Luftflotte 2, 20.3.1942
Seifert, Johannes, Hauptmann, I./JG 26, 7.6.1942
Seiffert, Heinz, Oberleutnant, 3./KG 3, 31.12.1943
Seiler, Reinhard, Hauptmann, III./JG 54, 20.12.1941
Sell, Hermann, Major, Rlak-Rgt.48, 9.6.1944
Sell, Wilhelm, Major, Nahaufkl.Gr.5, 5.9.1944
Semelka, Waldemar, Leutnant, 4./JG 52, 4.9.1942
Sempert, Günther, Hauptmann, 5./Fallsch.Pz.J.Abt.1, 30.9.1944
Semrau, Paul, Hauptmann, 3./NJG 2, 7.10.1942
Sengschmidt, Fritz, Oberleutnant, I./KG 2, 24.9.1942
Setz, Heinrich, Oberleutnant, 4./JG77, 31.12.1941
Seyfarth, Kurt, Hauptmann, Stabsstaffel / KG 2, 5.9.1944
Seyffardt, Fritz, Leutnant, 5./Schlacht-Geschw.2, 8.8.1944
Siegler, Peter, Feldwebel, 3./JG 54, 3.11.1942
Sievert, Hans-Carl, Oberleutnant, 2./KG 4, 30.12.1942
Sigel, Walter, Hauptmann, I./Stuka-Geschw.3, 21.7.1940
Sigmund, Rudolf, Hauptmann, 11./NJG 1, 2.8.1943
Simsch, Siegfried, Oberleutnant, 5./JG 52, 1.7.1942
Sinn, Helmut, Oberleutnant, (F) / Aufkl.Gr.22, 31.12.1943
Skorczewski, Wolfgang, Oberleutnant, I./KG 27, 17.9.1941
Skripek, Eduard, Oberleutnant, 5./KG 27, 16.4.1943
Smola, Rudolf, Oberleutnant, 5./Schlacht-Geschw.2, 27.7.1944
Sniers, Hubert, Leutnant, 9./Fallsch.J.Rgt.15, 24.10.1944
Sochatzky, Kurt, Oberleutnant, 7./JG 3, 12.8.1941
Sölter, Willi, Hauptmann, I./KG77, 9.8.1944
Sommer, Gerhard, Hauptmann, 4./JG 11, 27.7.1944
Sommer, Joachim, Hauptmann, 4.(H) / Aufkl.Gr.31, 25.11.1944
Sorge, Ernst, Hauptmann, 1.(F) / Aufkl.Gr.124, 26.3.1944
Spadiut, Hubert, Oberleutnant, 5./KG 76, 26.3.1944
Späte, Wolfgang, Oberleutnant, 5./JG 54, 5.10.1941
Specht, Günther, Major, II./JG 11, 8.4.1944
Sperrle, Hugo , General der Flieger, Luftflotte 3, 17.5.1940
Spies, Wilhelm, Hauptmann, 1./ZG 26, 14.6.1941
Spieth, Albert, Oberfeldwebel, 3./KG 51, 24.3.1943
Spindler, Werner, Oberfeldwebel, 2.(H) / Aufkl.Gr.3, 30.9.1944
Spreitzer, Karl, Leutnant, 10.(Pz) / Schlacht-Geschw.2, 1.4.1945
Sprick, Gustav, Leutnant, 8./JG26, 1.10.1940
Sprung, Helmuth, Leutnant, 7./KG 1, 12.11.1943
Stadermann, Waldemar, Leutnant, 6./KG77, 12.11.1941
Stähler, Wilhelm, Leutnant, 7./Schlacht-Geschw.2, 20.7.1944
Stahel, Rainer, Oberstleutnant, Flak-Rgt.99, 18.1.1942
Stahl, Erhard, Oberfeldwebel, 3.(K) / LG1, 16.4.1942
Stahl, Hendrik, Leutnant, 8./stuka-Geschw.2, 23.12.1942
Stahlschmidt, Hans-Arnold, Leutnant, 2./JG 27, 20.8.1942
Stahnke, Karl-Heinz, Oberleutnant, 3./KG 40, 20.10.1944
Staiger, Hermann , Oberleutnant, 7./JG 51, 16.7.1941
Stamp, Gerhard, Oberleutnant, 1.(K) / LG 1, 24.3.1943
Stams, Otto, Hauptmann, II./KG 1, 1.8.1941
Stannek, Friedrich, Fahnenjunker - Oberfeldwebel, 4.(H) / Aufkl.Gr.12, 12.11.1943
Starke, Heinrich, Leutnant, 6./Schlacht-Geschw.10, 28.1.1945
Stechmann, Hans, Oberfeldwebel, 9./KG 3, 4.9.1941
Stecken, Albert, Major i.G., 8.Fallsch.J.Div., 28.4.1945
Steen, Ernst-Siegfried, Hauptmann, III./stuka-Geschw.2, 17.10.1941
Steets, Konrad, Gefreiter, II./Fallsch.Pz.Gren.Rgt.2 "HG", 30.11.1944
Steffen, Helmut, Oberfeldwebel, 5.(F) / Aufkl.Gr.122, 5.12.1943
Steffen, Karl, Feldwebel, 9./JG 52, 1.7.1942
Stehle, Werner, Leutnant, 3./Fallsch.St.Gesch.Brig 12, 28.4.1945
Stein, Günther, Feldwebel, 6./KG 2, 26.3.1944
Stein, Werner, Feldwebel, 1./Stuka-Geschw.2, 19.8.1943
Freiherr von Steinaecker, Heinz-Eberhard, Leutnant, 2./Flak-Rgt.61, 26.3.1944
Steinbatz, Leopold , Feldwebel, 9./JG 51, 14.2.1942
Steinhausen, Günter, Feldwebel, 1./JG 27, 3.11.1942
Steinhoff, Johannes , Oberleutnant, 4./JG 52, 30.8.1941
Steinkamp, Hans-Hermann, Oberleutnant, 14.(Pz.) / Schlacht-Geschw.9, 24.10.1944
Steinmann, Wilhelm, Major, I./JG 4, 28.3.1945
Steinwachs, Hans, Hauptmann, 4./Stuka-Geschw.1, 5.2.1944
Stellmann, Wilhelm, Obergefreiter, 5./ Res.Flak-Abt.115, 16.11.1942
Stemmler, Wilhelm, Major, KG77, 6.10.1944
Stentzler, Edgar, Major, II./Fallsch.J.Sturm-Rgt., 9.7.1941
Stephani, Kurt, Major, Fallsch.J.Rgt.9, 30.9.1944
Stepp, Hans-Karl, Oberleutnant, 7./Stuka-Geschw.2, 4.2.1942
Steputat, Jürgen, Leutnant, I./KG 30, 20.12.1941
Sterr, Heinrich, Oberfeldwebel, 6./JG 54, 5.12.1943
Steudel, Fritz, Oberfeldwebel, II./KG 53, 28.2.1945
Steudel, Josef, Hauptmann, 8./KG 2, 29.10.1944
Stifter, Kurt, Leutnant, 9./stuka-Geschw.77, 22.1.1943
Stimpel, Walter, Oberleutnant, 6./stuka-Geschw.77, 7.6.1942
Stoeckl, Alois, Oberst, KG 40, 4.7.1940
Störchel, Helmut, Major, III./KG30, 22.11.1943
Stoffregen, Erich, Hauptmann, II./KG 30, 13.8.1942
Stoll - Berberich, Egon, Hauptmann d.Res., 7./Stuka-Geschw.1, 29.2.1944
Stolle, Bruno, Hauptmann, 8./Jagd-Geschw.2, 17.3.1943
Stollnberger, Hans, Leutnant, 8./Schlacht-Geschw.1, 14.10.1942
Storp, Walter, Hauptmann, II./KG 76, 21.10.1940
Stotz, Max, Oberfeldwebel, 5./KG 54, 19.6.1942
Straehler-Pohl, Günther, Hauptmann, II./Fallsch.J.Rgt.3, 10.5.1943
Strakeljahn, Friedrich-Wilhelm, Hauptmann, 14.(Jabo) / JG 5, 19.8.1943
Straßl, Hubert, Oberfeldwebel, 8./JG 51, 12.11.1943
Straßmair, Hannes, Leutnant, 2.(F) / Aufkl.Gr.122, 3.4.1943
Streib, Werner , Oberleutnant, 2./NJG 1, 6.10.1940
Strelow, Hans, Leutnant, 5./JG 51, 18.3.1942
Stricker, Karl-Heinz, Hauptmann, I./Schnell-Kampf-Geschw.210, 2.10.1942
Strobel, Paul, Hauptmann, 7./KG 4, 26.3.1944
Strohmaier, Paul, Oberleutnant, 3./Flak-Rgt.297, 8.8.1944
Stronk, Wolfram, Hauptmann, 6./Fallsch.Pz.Rgt."HG", 18.10.1944
Strüning, Heinz, Leutnant d.Res., 3./NJG 1, 29.10.1942
Stry, Herbert, Oberleutnant, 5./Stuka-Geschw.3, 24.9.1942
Stuchlick, Werner, Hauptmann, II./Fallsch.Pz.Gren.Rgt.2 "HG", 30.11.1944
Stüdemann, Gerhard, Oberleutnant, 9./Stuka-Geschw.27, 26.3.1944
Stüwe, Eberhard, Hauptmann, III./KG 77, 5.9.1944
Stuhlberger, Wilhelm, Hauptmann, 5./Flak-Rgt.29, 9.6.1944
Stumpe, Erich, Oberleutnant, (F) / Aufkl.Gr.121, 17.3.1943
Stumpf, Werner, Oberfeldwebel, III./JG53, 13.8.1942
Stumpff, Hans-Jürgen , Generaloberst, Luftflotte 5, 18.9.1941
Sturm, Alfred, Oberst, Fallsch.J.Rgt.2, 9.7.1941
Sturm, Heinrich, Leutnant, 4./JG 52, 26.3.1944
von Stutterheim, Wolfgang, Generalmajor, KG 55, 4.7.1940
Südel, Heinrich, Oberleutnant, I./KG 55, 7.4.1945
Süß, Ernst, Oberfeldwebel, 9./JG 52, 4.9.1942
Sumpf, Hans, Oberleutnant, 5./KG 1, 20.8.1942
Sumpf, Walter, Feldwebel, I./KG 100, 12.3.1945
von Svoboda Edler von Asticotal, Hubert, Oberstleutnant, Flak-Rgt.46, 14.1.1945
Sy, Erwin, Oberleutnant, 4.(K) / LG 1, 22.5.1942
Sydow, Otto, Generalmajor, 1.Flak-Division, 28.2.1945
Szameitat, Paul, Hauptmann, I./NJG 3, 6.4.1944
Rytiersky kríž s dubovými ratolesťami Sattler, Georg, Oberleutnant, 1.(K) / LG1, 6.12.1944
Prinz von Sayn-Wittgenstein, Heinrich , Hauptmann, IV./NJG 5, 31.8.1943
Schack, Günther , Leutnant, 9./JG 51, 20.4.1944
Schalanda, Johann, Hauptmann, 3./schlacht-Geschw.1, 24.10.1944
Schenck, Wolfgang, Hauptmann, I./ZG 1, 30.10.1942
Schirmer, Gerhart, Oberstleutnant d.Res., Sturm-Rgt.AOK 2, 9.5.1945
Schmalz, Wilhelm, Oberst, Brigade z.b.V., 23.12.1943
Schmidt, Heinz, Leutnant, 4./JG52, 16.9.1942
Schmitter, Wilhelm, Major, 15./KG 2, 24.3.1944
Schnaufer, Heinz-Wolfgang , Hauptmann, IV./MJG 1, 24.6.1944
Schnell, Siegfried , Leutnant d.Res., 9./JG 2, 9.7.1941
Schoenert, Rudolf, Major, NJG 10, 11.4.1944
Schramm, Herbert, Oberleutnant d.Res., 5./JG 27, 11.2.1945
Schrepfer, Karl, Major, III./Schlacht-Geschw.1, 28.4.1945
Schroer, Werner , Hauptmann, II./JG 27, 2.8.1943
Schubert, Gustav, Oberleutnant, 9./schlacht-Geschw.1, 24.10.1944
Schuck, Walter , Leutnant, 9./JG 5, 30.9.1944
Schulz, Karl-Lothar, Oberst, Fallsch.J.Rgt.1, 20.4.1943
Schulz, Ludwig, Generalmajor, Luftkriegsschule 5, 19.2.1945
Schweikhardt, Heinrich, Hauptmann, III./KG 76, 30.10.1942
Seidemann, Hans, Generalleutnant, VIII.Flieger-Korps, 18.11.1944
Seiler, Reinhard, Major, I./JG 54, 4.3.1944
Semrau, Paul, Major, NJG 2, 17.4.1945
Setz, Heinrich, Oberleutnant, 4./JG77, 23.6.1942
Sigel, Walter, Oberstleutnant, Schlacht-Geschw.3, 2.9.1942
Skripek, Eduard, Hauptmann, 14./KG 27, 24.6.1944
Späte, Wolfgang , Oberleutnant d.Res., 5./JG 54, 23.4.1942
Spies, Wilhelm, Hauptmann, 1./ZG 26, 5.4.1942
Stähler, Wilhelm, Oberleutnant, 8./Schlacht-Geschw.2, 28.3.1945
Stahel, Rainer, Oberst, Kdt.einer Lw.Kgr.bei Stalingrad, 4.1.1943
Stahl, Hendrik, Oberleutnant, 8./Schlacht-Geschw.2, 24.6.1944
Stahlschmidt, Hans-Arnold, Leutnant, 2./JG 27, 3.1.1944
Steinbatz, Leopold , Feldwebel, 9./JG 51, 2.6.1942
Steinhoff, Johannes , Hauptmann, II./JG 52, 2.9.1942
Stepp, Hans-Karl, Oberstleutnant, Schlacht-Geschw.2, 25.4.1944
Storp, Walter, Major, SKG 210, 14.7.1941
Stotz, Max, Oberfeldwebel, 5./JG 54, 20.10.1942
Streib, Werner , Major, I./NJG 1, 26.2.1943
Strelow, Hans, Leutnant, 5./JG 51, 24.3.1942
Strüning, Heinz, Hauptmann, 3./NJG 1, 20.7.1944
Student, Kurt , General der Flieger, XI.Fliegerkorps, 27.9.1943
Stüdemann, Gerhard, Hauptmann, III./Schlacht-Geschw.77, 28.3.1945
Rytiersky kríž s dubovými ratolesťami a mečmi Prinz von Sayn-Wittgenstein, Heinrich , Major, NJG 2, 23.1.1944
Schnaufer, Heinz-Wolfgang , Hauptmann, IV./NJG 1, 30.7.1944
Schroer, Werner , Major, JG 3, 19.4.1945
Schulz, Karl-Lothar, Oberst, 1.Fallsch.J.Div., 18.11.1944
Stahel, Rainer, Generalmajor, Fester Platz Wilna, 18.7.1944
Steinbatz, Leopold , Oberfeldwebel, 9./JG 52, 23.6.1942
Steinhoff, Johannes , Oberstleutnant, JG 77, 28.7.1944
Streib, Werner , Major, NJG 1, 11.3.1944
Rytiersky kríž s dubovými ratolesťami, mečmi a briliantmi Schnaufer, Heinz-Wolfgang , Hauptmann, IV./NJG 1, 16.10.1944
URL : https://www.valka.cz/Drzitelia-Rytierskeho-kriza-a-vyssich-st-Luftwaffe-t20595#127675
Version : 0