Main Menu
User Menu
Reklama

Military history website

29.12.2020 - Bývalý slovenský policejní prezident Milan Lučanský se ve vazbě pokusil o sebevraždu

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Bývalý slovenský policejní prezident Milan Lučanský se pokusil ve vazbě o sebevraždu, i přes to, že byl pravidelně monitorovaný a měl být vyšetřen psychologem, který měl vyloučit sebevražedné sklony. Měl se oběsit na teplákové bundě, jeho stav je kritický, dle některých informací je možné, že je již po mozkové smrti a žije tak vlastně jen jeho tělo. Lučanský je podezřelým z korupce v kauze Jidáš.

Zdroje:
www.seznamzpravy.cz
dennikn.sk
URL : https://www.valka.cz/29-12-2020-Byvaly-slovensky-policejni-prezident-Milan-Lucansky-se-ve-vazbe-pokusil-o-sebevrazdu-t237924#657969Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Dne 30. prosince, den o pokus o sebevraždu, následkem toho Milan Lučanský zemřel. Kvůli jeho pokusu rezignoval generální ředitel vězeňské a justiční stráže Milan Ivan.

Zdroj:
www.idnes.cz
URL : https://www.valka.cz/29-12-2020-Byvaly-slovensky-policejni-prezident-Milan-Lucansky-se-ve-vazbe-pokusil-o-sebevrazdu-t237924#658027Version : 0