Main Menu
User Menu

Military history website

Poradní a koordinační forum Velké Británie

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Toto téma slouží ke koordinaci prací na tématech spojených se součaností a minulostí zemí Britského impéria, jeho osobností, zbraní a vybavení a historických událostí, bitev a válek, do kterých vojáci Jeho/Jejího Veličenstva vstoupili.


Pro začátek bych navrhoval zaměřit se na tři hlavní oblasti :


1) zkompletovat životopisy britských a anglických králů (myšleno v té hlavní královské linii, ta jednotlivá území tvořící později britské impérium bych do toho zatím nezahrnoval, je toho hodně a je to dost zpět do minulosti)


2) válka růží - tento zajímavý konflikt je jako román od Victora Huga, je tam toliko postav, hlavních i vedlejších, že je docela oříšek to sepsat Smile


3) krymská válka - válka, která stojí za zmapování
URL : https://www.armedconflicts.com/Poradni-a-koordinacni-forum-Velke-Britanie-t47749#186924Version : 0
MOD

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Prosím někoho ze znalců britských reálií o přejmenování britských jednotek dle nových pravidel sekce jednotek do vhodného čj ekvivalentu a současný přesun originálního názvu do kolonky popis.
Dále o přesun dosud založených jednotek do podrobnější struktury.


Díky
URL : https://www.armedconflicts.com/Poradni-a-koordinacni-forum-Velke-Britanie-t47749#208063Version : 0
MOD