Poradní a koordinační forum Velké Británie

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Toto téma slouží ke koordinaci prací na tématech spojených se součaností a minulostí zemí Britského impéria, jeho osobností, zbraní a vybavení a historických událostí, bitev a válek, do kterých vojáci Jeho/Jejího Veličenstva vstoupili.


Pro začátek bych navrhoval zaměřit se na tři hlavní oblasti :


1) zkompletovat životopisy britských a anglických králů (myšleno v té hlavní královské linii, ta jednotlivá území tvořící později britské impérium bych do toho zatím nezahrnoval, je toho hodně a je to dost zpět do minulosti)


2) válka růží - tento zajímavý konflikt je jako román od Victora Huga, je tam toliko postav, hlavních i vedlejších, že je docela oříšek to sepsat Smile


3) krymská válka - válka, která stojí za zmapování
URL : https://www.valka.cz/Poradni-a-koordinacni-forum-Velke-Britanie-t47749#186924 Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Prosím někoho ze znalců britských reálií o přejmenování britských jednotek dle nových pravidel sekce jednotek do vhodného čj ekvivalentu a současný přesun originálního názvu do kolonky popis.
Dále o přesun dosud založených jednotek do podrobnější struktury.


Díky
URL : https://www.valka.cz/Poradni-a-koordinacni-forum-Velke-Britanie-t47749#208063 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more