Historie první světové války - Liddell Hart

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Autora těchto detailně propracovaných Dějin první světové války netřeba představovat, je to odborník na slovo vzatý. Již proto je zaručeno, že právě jeho pohled na tyto dějiny bude objevný, spolehlivý a erudovaný. Na téměř sedmi stech stranách se dozvíte podrobnosti a analytické komentáře všech událostí, které měly v období první světové války význam. Se zvláštním důrazem na vojenskou strategii. Doplněno bohatou obrazovou přílohou a pětapadesáti podrobnými mapami vojenských operací.


Formát 145 x 205 mm, pevná vazba s přebalem, 536 stran + 16 stran černobílé přílohy.


Jota, Brno 2001
ISBN 80-7217-164-X


cena: 448,-Kč


Upravil Dav
URL : https://www.valka.cz/Historie-prvni-svetove-valky-Liddell-Hart-t6010#14066 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more