Speciální operace - William H. McRaven

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Teorie a praxe speciálních bojových operací naší doby. Jak může malá skupina vojáků zaútočit na početnějšího protivníka, který ji očekává v opevněném obranném postavení, a přesto mít naději na úspěch? Právě o tom pojednává kniha Speciální operace. Zdánlivě nemožné akce jsou každodenním chlebem amerických SEAL, britských Zelených baretů nebo ruských Specnaz. Kniha vám odhalí tajemství úspěchu těchto elitních jednotek, jímž jsou rychlý průnik na cíl a relativní převaha.


Formát 134x205 mm, pevná vazba s přebalem, 400 stran.


cena 248,-Kč
URL : https://www.valka.cz/Specialni-operace-William-H-McRaven-t6021#14077 Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

dobrá knížečka, dá se přečíst, ale uvítal bych, kdyby těchto knížek bylo víc a byl rozděleny podle války nebo období, škoda
URL : https://www.valka.cz/Specialni-operace-William-H-McRaven-t6021#85220 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more