Main Menu
User Menu

Military history website

Rukajärven tie (Přepadení)

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Rukajärven tie
- Přepadení , Ambush


Země: Finsko
Rok: 1999
Délka: 123 min
Režie: Olli Saarela


Obsah:
Leto 1941. Fínske vojská sa snažia vytlačiť Červenú armádu z územia Karélie. Poručík Eero Perkola je so svojou jednotkou vyslaný do prednej línie. Po príchode do dediny, kde má sídlo velenie, sa prekvapivo stretáva so svojou snúbenicou, ktorá mala byť v bezpečí v Helsinkách. Takto sa začína odvíjať dej filmu Rukajärven tie. Príbeh postupu jednotky Eera Perkolu do zóny obsadenej Červenou armádou. Príbeh Eera a jeho snúbenice uprostred bojov Pokračovacej vojny. V hlavných úlohách sa v réžii Olliho Saarelu predstavili Peter Franzén (Eero Perkola) a Irina Bjärklund (Lotta, Eerova snúbenica). (převzato z www.csfd.cz)


Další podařený snímek z Finské produkce. Ikdyž v něm není tolik "akce" jako v jiných filmech, není to vůbec špatné. Člověk se mimo jiné může pokochat nádhernou finskou přírodou, ve které se většina děje odehrává Smile
Rukajärven tie (Přepadení) - zdroj: Google

zdroj: Google
URL : https://www.valka.cz/Rukajaerven-tie-Prepadeni-t125954#427430Version : 0
MOD

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Trailer >>> https://www.youtube.com/watch?v=uEQJwlQ1DGM
URL : https://www.valka.cz/Rukajaerven-tie-Prepadeni-t125954#427431Version : 0
MOD