Main Menu
User Menu

Military history website

Fudžita, Kósuke

Kosuke Fujita / 藤田鴻輔

     
Příjmení:
Surname:
Fudžita
Jméno:
Given Name:
Kósuke
Jméno v originále:
Original Name:
藤田鴻輔 / ふじた・こうすけ
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
11.03.1876 ?, prefektura Jamaguči /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
11.09.1943 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Shimonoseki
velitel: 2. gardová pěší brigáda
velitel: 24. pěší brigáda
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/藤田鴻輔
URL : https://www.armedconflicts.com/Kosuke-Fujita-t181442#531867Version : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Fudžita
Jméno:
Given Name:
Kósuke
Jméno v originále:
Original Name:
藤田鴻輔 / ふじた・こうすけ
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-29.11.1897 Vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
27.06.1898 podporučík
21.11.1900 poručík
22.04.1904 kapitán
18.10.1911 major
15.11.1916 podplukovník
03.06.1921 plukovník
01.05.1925 generálmajor
01.08.1930 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1930-01.08.1931 Velitel : Pevnost Shimonoseki

Ručně vyplněné položky:
27.06.1898-DD.MM.RRRR 14. peší pluk
04.10.1906-15.06.1910 14. peší pluk
15.06.1910-01.10.1910 pridelený k veleniu Chosenskej armády
01.10.1910-19.06.1914 Generálnaho guvernéra Korei
19.06.1914-01.04.1916 velitel ? praporu 3. gardová peší pluk
01.04.1916-11.03.1921 pridelený k 2. gardovému pešiemu pluku
11.03.1921-15.08.1922 velitel plukovného okresu Sakura
15.08.1922-01.05.1925 velitel 76. pešieho pluku
01.05.1925-02.03.1926 pridelený k veleniu 11. divízie
02.03.1926-01.08.1929 velitel 24. pešej brigády
01.08.1929-01.08.1930 velitel 2. gardovej pešej brigády
01.08.1930-01.08.1931 velitel pevnosti Shimonoseki
29.08.1931-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 5. třídy
Order of Golden Kite 5th Class
功五級金鵄勲章 / こうごきゅうきんしくんしょう
-

30.03.1929

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://sakurataro.org/db/藤田鴻輔
URL : https://www.armedconflicts.com/Kosuke-Fujita-t181442#531868Version : 0
MOD