Uchopení moci - Brozsat Martin

Diskuse

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Uchopení moci - Vzestup NSDAP a zničení Výmarské republiky


Velmi detailní kniha popisující postupné převzetí moci v Německu Adolfem Hitlerem. Je zde zaznamenán téměř každičký krok. Můžu jen doporučit! Kniha je bohužel málo dostupná, proto jsem si ji pořídil jak jen to šlo... Cena je asi 199 Kč


orig.název: Die Machtergreifung: der Aufstieg der NSDAP und die Zerstörung der Weimarer Republik
původní nakladatlství: Deutscher Taschenbuch Verlag (Mnichov)
nakladatelství: Nakladatelství Lidové noviny
rok: 1994
počet stran: 247
ISBN: 80-7106-276-6
URL : https://www.valka.cz/Uchopeni-moci-Brozsat-Martin-t3091#9459 Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

Kniha Uchopení moci je opradu velice kvalitně napsaná a osvětluje zdá se mi tak trochu opomíjenou kapitolu německých dějin a hlavně způsob, jakým se Hitler dostal z bavorské pivnice na úřad kancléře Německa. Pokud jde o její dostupnost, s tou je to oprvadu horší, ale já například jsem ji koupil v těch jakýchsi "Levných knihách", nebo tak nějak se to jmenuje, a to dokonce za skoro symbolických 89 Kč Laughing Je vidět, že nevěděli, co prodávají Wink
URL : https://www.valka.cz/Uchopeni-moci-Brozsat-Martin-t3091#22846 Version : 0
Discussion post Fact post
Attachments

Join us

We believe that there are people with different interests and experiences who could contribute their knowledge and ideas. If you love military history and have experience in historical research, writing articles, editing text, moderating, creating images, graphics or videos, or simply have a desire to contribute to our unique system, you can join us and help us create content that will be interesting and beneficial to other readers.

Find out more