Main Menu
User Menu

Military history website

Bielený, Jaroslav

     
Příjmení:
Surname:
Bielený
Jméno:
Given Name:
Jaroslav
Jméno v originále:
Original Name:
Jaroslav Bielený
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
Hodnost:
Rank:
plukovník
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
Ing.
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.1969
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
22.04.2020 Sereď
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník Odboru logistiky Pozemných síl (2008-2010)
zástupca náčelníka logistiky Veliteľstva operácie ISAF (2010-2011)
riaditeľ Centra výnimočnosti EOD (2011-2014)
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.mil.sk
OBRANA
URL : https://www.armedconflicts.com/Bieleny-Jaroslav-t142048#459938Version : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Bielený
Jméno:
Given Name:
Jaroslav
Jméno v originále:
Original Name:
Jaroslav Bielený
Všeobecné vzdělání:
General Education:
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.1986-DD.MM.1991 Vojenská akadémia, Brno
DD.MM.1995-DD.MM.1995 odborný kurz logistiky v jednotkách a zariadeniach Bundeswehru
DD.MM.1997-DD.MM.1998 Akadémia zemskej obrany vo Viedni
DD.MM.2009-DD.MM.2009 Obranné kolégium NATO, Řím
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
DD.MM.RRRR plukovník
DD.03.2015 výslužba
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.2011-01.02.2014 Velitel : Mezinárodní centrum vyjímečnosti pro oblast EOD

Ručně vyplněné položky:
28.08.1991-30.09.1993 veliteľ čaty / roty 13. ženijného práporu, 13. tanková divízia
01.10.1993-31.09.1995 zástupca náčelníka logistiky, 13. ženijný prápor
01.10.1995-28.02.1997 náčelník Oddelenia technického zabezpečenia, 1. základňa ženijnej techniky a materiálu
01.03.1997-31.07.2000 zástupca veliteľa základne pre logistiku, 1. základňa ženijnej techniky a materiálu
01.08.2000-08.01.2001 Slovenské verifikačné centrum Sekcie integrácie a zahraničných vzťahov MOSR
09.01.2001-28.02.2002 nasadený v operácii KFOR /
01.07.2002-14.07.2004 zástupca riaditeľa Hospodárskej Správy, MOSR
15.07.2004-31.07.2007 štábny dôstojník Agentúry pre štandardizáciu v NATO, Brusel
01.08.2007-14.03.2008 zástupca náčelníka Odboru logistiky Pozemných síl
15.03.2008-DD.MM.RRRR náčelník Odboru logistiky Pozemných síl
DD.06.2010-DD.05.2011 zástupca náčelníka logistiky Veliteľstva operácie ISAF
01.02.2014-DD.03.2015 Náčelník odboru bojovej podpory operácií Štábu strategického plánovania Generálneho štábu OS SR
Vyznamenání:
Awards:

DD.MM.RRRR

Pamětní medaile ministra obrany SR II. stupně
Commemorative Medal of the Minister of Defence of the Slovak Republic 2nd Class
Pamätná medaila ministra obrany SR II. stupňa
-

DD.MM.RRRR

Pamětní medaile ministra obrany SR III. stupně
Commemorative Medal of the Minister of Defence of the Slovak Republic 3rd Class
Pamätná medaila ministra obrany SR III. stupňa
-

DD.MM.RRRR

Odznak "Vojnový veterán"
Badge "Military Veteran"
-

DD.MM.RRRR

Medaile "Za věrnost Ozbrojeným silám Slovenské republiky" II. stupně
Medal "For loyalty to the Armed Forces of the Slovak Republic" 2nd Class
Medaila "Za vernosť Ozbrojeným silám Slovenskej republiky" II. stupňa
-

MM.DD.RRRR

Medaile "Za věrnost Ozbrojeným silám Slovenské republiky" I. stupně
Medal "For loyalty to the Armed Forces of the Slovak Republic" 1st Class
Medaila "Za vernosť Ozbrojeným silám Slovenskej republiky" I. stupňa
-

Poznámka:
Note:
Od apríla 2015 do svojej smrti pôsobil v spoločnosti MSM Group
Zdroje:
Sources:
www.mil.sk
OBRANA
www.linkedin.com
URL : https://www.armedconflicts.com/Bieleny-Jaroslav-t142048#459939Version : 0
MOD
zástupca chief of logistics veliteľstva operácie ISAF, colonel generálneho staff of the Jaroslav Bielený (right), with ministrom defense SR Ľubomírom Galkom (vľavo)



source: the DEFENSE.
URL : https://www.armedconflicts.com/Bieleny-Jaroslav-t142048#459941Version : 0
MOD