Main Menu
User Menu

Military history website

Domobranecký prapor č. 17 [1919-1920]

     
Název:
Name:
Domobranecký prapor č. 17
Originální název:
Original Name:
-
Datum vzniku:
Raised/Formed:
11.01.1919
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
31.08.1920
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
11.01.1919-27.01.1919 Busto Arsizio
27.01.1919-25.05.1919 Caronno
29.25.1919-31.08.1920 Broumov

Velitel:
Commander:
11.01.1919-31.08.1920 Zima, Bohumil (rytmistr domobrany)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 1. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 2. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 3. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 4. rota
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR kulometná rota
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Solpera, J.: Československá Druhá armáda II. České Budějovice 2014. ISBN 978-80-87311-37-0
URL : https://www.valka.cz/Domobranecky-prapor-c-17-1919-1920-t238144#658487Version : 0