Main Menu
User Menu

Military history website

Dělostřelecký plukovní štáb ke zvláštnímu použití 677 [1940-1942]

677th Special Purpose Artillery Regimental Staff

Artillerie-Regimentsstab z.b.V. 677

     
Název:
Name:
Dělostřelecký plukovní štáb ke zvláštnímu použití 677
Originální název:
Original Name:
Artillerie-Regimentsstab z.b.V. 677
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.08.1940
Předchůdce:
Predecessor:
Štáb Dělostřeleckého pluku (motorizovaného) 677
Datum zániku:
Disbanded:
28.09.1942
Nástupce:
Successor:
Štáb Tankového dělostřeleckého pluku 127
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
15.08.1940-10.10.1940 Fischer, Karl (Oberst)
10.10.1940-30.11.1940 Mellenthin, Horst von (Oberstleutnant)
01.12.1940-01.06.1942 Stud, Walter (Oberst)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
www.lexikon-der-wehrmacht.de
URL : https://www.valka.cz/Delostrelecky-plukovni-stab-ke-zvlastnimu-pouziti-677-1940-1942-t228319#634650Version : 0
MOD