Main Menu
User Menu

Military history website

Domobranecký prapor č. 22 [1919]

     
Název:
Name:
Domobranecký prapor č. 22
Originální název:
Original Name:
-
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.01.1919
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
13.10.1919
Nástupce:
Successor:
Domobranecký prapor č. 29
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
15.01.1919-05.02.1919 Busto Arsizio /
05.02.1919-07.05.1919 Lonate Ceppino /
13.05.1919-15.05.1919 Paskov /
15.05.1919-02.06.1919 Frýdek /
02.06.1919-09.06.1919 Doubrava /
09.06.1919-01.09.1919 Bohumín /
01.09.1919-13.10.1919 Karviná /

Velitel:
Commander:
15.01.1919-01.07.1919 Kalfus, Karel (rytmistr domobrany)
01.07.1919-13.10.1919 Janda, Jaroslav (rytmistr domobrany)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

15.01.1919-13.10.1919 1. rota
15.01.1919-13.10.1919 2. rota
15.01.1919-13.10.1919 3. rota
15.01.1919-13.10.1919 4. rota
13.05.1919-13.10.1919 kulometná rota
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Solpera, J.: Československá Druhá armáda II. České Budějovice 2014. ISBN 978-80-87311-37-0
URL : https://www.valka.cz/Domobranecky-prapor-c-22-1919-t238232#658686Version : 0