Main Menu
User Menu

Military history website

Domobranecký prapor č. 31 [1919-1919]

     
Název:
Name:
Domobranecký prapor č. 31
Originální název:
Original Name:
-
Datum vzniku:
Raised/Formed:
05.02.1919
Předchůdce:
Predecessor:
3 Battagion Territoriale Cs.
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1919
Nástupce:
Successor:
Domobranecký prapor č. 9
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.02.1919-20.03.1919 Velitelství československé domobrany v Itálii
27.03.1919-01.10.1919 Okrskové velitelství Liberec
Dislokace:
Deployed:
05.02.1919-20.03.1919 Foligno /
27.03.1919-31.07.1919 Frýdlant /
31.07.1919-15.09.1919 Liberec /
15.09.1919-01.10.1919 Jablonec /

Velitel:
Commander:
05.02.1919-01.10.1919 Šťáva, Karel (rytmistr domobrany)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

05.02.1919-01.10.1919 1. rota
05.02.1919-01.10.1919 2. rota
05.02.1919-01.10.1919 3. rota
05.02.1919-01.10.1919 4. rota
05.02.1919-01.10.1919 kulometná rota
Poznámka:
Note:
K 1.10.1919 zbývající vojáci praporu převeleni k Domobraneckému praporu č. 9.
Zdroje:
Sources:
Solpera, J.: Československá Druhá armáda II. České Budějovice 2014. ISBN 978-80-87311-37-0
URL : https://www.valka.cz/Domobranecky-prapor-c-31-1919-1919-t238524#659549Version : 0