Main Menu
User Menu

Military history website

Velitelství stíhacího letectva 2. sboru protivzdušné obrany státu [1961-1966]

Fighter Air Command of the 2nd State Air Defense Corps

     
Název:
Name:
Velitelství stíhacího letectva 2. sboru protivzdušné obrany státu
Originální název:
Original Name:
Velitelství stíhacího letectva 2. sboru protivzdušné obrany státu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1961
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.1966
Nástupce:
Successor:
Oddělení stíhacího letectva 2. sboru protivzdušné obrany státu
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1961-01.11.1966 2. sbor protivzdušné obrany státu
Dislokace:
Deployed:
01.09.1961-01.11.1966 Brno, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
27.07.1961-31.07.1966 Borský, Vladimír (Podplukovník)
31.07.1966-05.09.1966 ?, ? ( )
05.09.1966-01.11.1966 Petr, Karel (Podplukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1961-01.11.1966 Oddělení bojové přípravy stíhacího letectva

Ručně vyplněné položky:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.valka.cz
"Přes nás neproletí" - Svět křídel Cheb 2016
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-stihaciho-letectva-2-sboru-protivzdusne-obrany-statu-1961-1966-t238816#660289Version : 0

This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.

.
URL : https://www.valka.cz/Velitelstvi-stihaciho-letectva-2-sboru-protivzdusne-obrany-statu-1961-1966-t238816#660654Version : 0