This post has not been translated to English yet. Please use the TRANSLATE button above to see machine translation of this post.
Adámek František svob. (20.8.1919 – 21.11.1941 Tobruk – padl)
Barány Géza npor. (7.2.1903 – 12.3.1943 Jeruzalém – podlehl nemoci)
Boxan Vojtěch voj. (14.1.1919 – 13.8.1941 Haleb v Sýrii – padl)
Brauner Robert čet. (5.8.1897 – 4.1.1943 Jeruzalém – podlehl nemoci)
Cífka Rudolf čet. (20.10.1905 – 20.11.1941 Tobruk – podlehl zraněním)
Cochlar Vilém čet. (20.2.1893 – 4.3.1942 Alexandrie – padl)
Dušička Pavel des. (29.1.1913 – 19.6.1942 Haifa – Palestina - padl)
Gottlob Jan čet. (19.2.1913 – 8.11.1940 Sarafand – Palestina – podlehl nemoci)
Gutfreund Leo svob. (26.8.1920 – 30.10.1941 Tobruk – padl)
Haas Jiří voj. (4.6.1921 – 6.7.1941 Banias – Sýrie – padl)
Helenský Max voj. (10.9.1913 – 16.5.1943 Tabríz – Irák – podlehl nemoci)
Herrmann Stanislav rt. (21.4.1913 – 31.7.1941 Kvalion – Sýrie – padl)
Kapusta Ján voj. (6.8.1919 – 28.1.1942 Tobruk – padl)
Kaufman Karel svob. ( 7.2.1916 – 3.12.1941 Tobruk – padl)
Kujovič Jan voj. (11.2.1923 – 27.1.1942 Tobruk – padl)
Kmošek Josef des. ( 2.3.1911 – 4.7.1942 Haifa – Palestina – padl)
Kočí Josef des. (7.10.1919 – 7.12.1942 Palestina – padl)
Kohn Rudolf voj. (25.7.1915 – 5.12.1941 Středozemní moře – utonul při torpédování lodi, která jej odvážela z Tobruku)
Krátký – Krauttenger pplk. (4.9.1896 – 7.6.1944 Teherán – padl)
Kutal Josef (1.3.1917 – 6.12.1941 Tobruk – padl)
Linhart Jiří voj. (6.5.1920 - 1944 Jeruzalém – podlehl nemoci)
Mesároš Vincenc voj. (24.12.1902 – 27.11.1942 Tobruk – padl)
Monori Štěpán npor. (24.4.1910 – 25.2.1943 Káhira – padl)
Munk Šimon voj. (7.1.1919 – 19.1.1942 Jeruzalém – podlehl nemoci)
Novák Bohuslav npor. (25.7.1914 – 13.10.1943 Rayak – Libanon – padl)
Pacovský Antonín npor. (13.4.1902 – 16.12.1942 Jeruzalém – podlehl nemoci)
Roznětínský Jaroslav rt. (27.4.1902 – 17.11.1941 Tobruk – padl)
Řídký Pravoslav škpt. (9.5.1907 – 18.1.1943 Derna – Libye – padl)
Spitz Jiří voj. (26.2.1901 – 5.12.1941 Středozemní moře – utonul při torpédování lodi, která jej odvážela z Tobruku)
Suder Augustin des. (7.1.1911 – 22.2.1942 Tobruk – padl)
Tržil Karel npor. (18.2.1915 – 5.12.1941 Středozemní moře – utonul při torpédování lodi, která jej odvážela z Tobruku)
Vašíček František čet. (26.9.1911 – 19.2.1942 Tobruk – padl)
Veselý Leo por. (22.12.1888 – 9.4.1942 Tel Aviv – podlehl nemoci)
Vyhňák Jaroslav voj. (12.11.1920 – 15.10.1942 Haifa – Palestina – padl)
Vystrčil Josef svob. (20.3.1910 – 21.2.1943 Tobruk – padl)
Weil – Měchura Robert kpt. (22.9.1893 - 28.2.1941 Jeruzalém – podlehl nemoci)
Weiner Karel voj. (4.11.1918 – 2.7.1941 Sýrie – padl)
Žlutohlávek – Gelbkopf Emil voj. (2.8.1894 – 6.11.1941 Alexandrie – padl)